Dünya Gazetesi Haber 07/2017

Dünya Gazetesi  Yükselen Şirketler Sayfası  Rabia Korkmaz - Konya 

Afrika ülkeleri başta olmak üzere 25 ülkeye ihracat yapan Değirmencioğlu, Endüstri 4.0 a geçiş için alt yapı çalışmalarına hız verdi. 2002 yılında Degpa Değirmen Pazarlama Dış Ticaret Ltd Şirketini Değirmencioğlu Makina  San. Ltd Şti'ne bağlı olarak faaliyete geçiren Değirmencioğlu; satış, pazarlama ihracat ve yedek parça ihracatı gibi pazarlama faaliyetlerini "Degpa" olarak sürdürmeye başladı.

İhracatlarını 2007 yılında tescilli Milltech markası ile gerçekleştirmeye başladıklarını belirten Fabrika Müdürü Abdulkadir Özarpa , " Danimarka , Ermenistan, Gürcistan , Rusya Fedarasyonu , Kazakistan, Brezilya, Özbekistan, İran, Irak, Mısır, Cezayir, Fas, Sudan, Moritonya, DC Kongo, Nabibya olmak üzere toplsm 25 ülkeye ihracat yapıyoruz. Değirmencioğlu Makina olarak ihracat oranımız %95. Bunun yanında iç piyasanın % 25 ine hakimiz. İç pazarda özel istek üzerine çalışmalar yapıyoruz.Yurtdışında yeni hedeflerimiz var. Pazar arayışı içindeyiz.İhracatı her geçen gün artırıyoruz. İhracatımız özellikle Degpa ve tescilli Milltech markası ile daha da hızlandı. En çok ihracatta sıçrama yaptığımız yıl 2014 yılı oldu" şeklinde konuşdu.

Endüstri 4.0 olarak adlandırılan geli,şmelere ayak uyduracak altyapı çalışmalarına hız verdiklerini ifade eden Özarpa, "yaptığımız makinalar ve kurduğumuz anahtar teslim fabrikalar Endüstri 4.0 mantığına uygun olacak " dedi. KOSGEB ile beraber projeler ürettiklerini anlatan Özarpa, "Üretimin verimliliği , hızlı ve etkin ürün takibi, müşteri memnuniyeti ve yönetimi ile ilgili CRM gibi projelerimiz var. Ar-Ge  çalışmalarımızı TUBİTAK ile de sistemli olarak devam ettirmek için planlarımız var." şeklinde konuşdu.

mobil porno izle

  
 
Özbekistan Satış Ofisi: +998 71 256 87 33 - +998 97 440 50 65
Özbekistan Satış Ofisi