En İyi Projeler Arasına Girdik.

Endüstri 4.0 çalışmalarına hız veren firmamız, KOSGEB KOBİGEL Projesi hazırladı. 8000 proje içerisinden 2040 proje onaylandı. Bu projeler içerisinde ülkemiz genelinde ilk 8 projeye girerek alanında birinci proje olarak seçildi.  

KOSGEB in  Ankara'daki yeni binasında ; Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve  Türk Bilim ve Teknoloji Bakanı Sayın Dr.Faruk Özlü, Milli Eğitim Bakanı Sayın Dr. İsmet Yılmaz ve Kosgeb Başkanı Sayın Prof.Dr.Cevahir Uzkurt ve birçok milletvekili, üst düzey bürokratlar ve liderlerin de katıldığı törende en başarılı projeler açıklandı.
 
Törene fabrikamızdan ;  Genel Müdürümüz Sayın Mustafa SARICA, Proje Sorumlusu ve Fabrika Müdürümüz  Sayın Abdulkadir ÖZARPA ve Üretim Müdürümüz  Sayın Emre BACAK katıldı.
 
 Bu proje ile ; ERP, MRP, PDM ve PLC verileri ile üretim, kalite ve bakım, müşteri, teknik servis takibi, teknik çizimler de dahil olmak üzere   tüm fabrikada kağıt ile takip  kaldırılarak dijital ve akıllı uzaktan izleme sistemleri gerçekleştirilecektir.
 
Projemiz ile ilgili  tüm paydaşlarımıza  ve özellikle de Ankara'da bize  ev sahipliği  yaparak bizim ile yakınen ilgilenen RTÜK Başkanımız Sayın  Prof. Dr. İlhan Yerlikaya'ya da teşekkür ederiz.

 

  
 
Özbekistan Satış Ofisi: +998 71 256 87 33 - +998 97 440 50 65
Özbekistan Satış Ofisi